SKOLĒNU SASNIEGUMI

Rīgas Reinholda Šmēlinga vidusskolas

skolēnu dalība Rīgas pilsētas mācību priekšmetu olimpiādēs

 2015./2016.m.g.

Skolēns

Sasniegumi

Priekšmets

Skolotājs

Valsts olimpiādes

Filips Čapligins

I vieta

Krievu valoda (svešvaloda)

Tatjana Morozova

     I vieta
 Filips Čapligins

II vieta

Ekonomika

Anna Odumiņa

 

Filips Čapligins

II vieta

Vēsture

Māra Andrejeva

 

Andris Krivanogovs

II vieta

Ģeogrāfija

Anna Odumiņa

 

Filips Čapligins

Atzinība

Matemātika

Marija Keiša

 

 

2014./2015.m.g.

Skolēns

Sasniegumi

Priekšmets

Skolotājs

Valsts olimpiādes

Inga Andronova

II vieta

Latviešu valoda un literatūra

Liene Trūpa

 
 

II vieta

Ekonomika

Anna Odumiņa

 

Aivars Stepiņš

Atzinība

Matemātika

Marija Keiša

 

Jeļena Beržinska

Atzinība

Krievu valoda (dzimtā) un literatūra

Jurijs Soboļenko

 

                   

2013./2014.m.g.

Skolēns

Sasniegumi

Priekšmets

Skolotājs

Valsts olimpiādes

Terēze Rozenberga (12.G)

III vieta

ekonomika

Anna Odumiņa

 

Juris Sudmalis (12.K)

atzinība

fizika

Raitis Streičs

 

Inga Meldere (10.C)

atzinība

krievu valoda

Tatjana Morozova

 

2012./2013.m.g.

Skolēns

Sasniegumi

Priekšmets

Skolotājs

Valsts olimpiādes

Edvards Kuncs (12.K)

I vieta

ģeogrāfija

Anna Odumiņa

II vieta

 Artūrs Jēgers (12.K)

I vieta

ekonomika

Anna Odumiņa

Atzinība

Juris Sudmalis (11.K)

atzinība

matemātika

Marija Keiša

 

Edvards Kuncs (12.K)

atzinība

vēsture

Dace Alksne

 

Inna Kolomeiceva (12.K)

I vieta

ekonomika ZPD

Anna Odumiņa

 

2011./2012.m.g.

Skolēns

Sasniegumi

Priekšmets

Skolotājs

Edvards Kuncs (11.K)

I vieta

ģeogrāfija

Sandra Spilva-Ekerte

 Juris Sudmalis (10.K)

III vieta

matemātika

Marija Keiša

Lolita Rudusāne (11.C)

atzinība

matemātika

Lilita Regža

Artūrs Jēgers (11.K)

atzinība

matemātika

Marija Keiša

Matīss Pētersons (12.K)

atzinība

ģeogrāfija

Sandra Spilva Ekerte

Inna Kolomeiceva (11.K)

atzinība

krievu valoda

Tatjana Morozova

Aleksandra Čheidze (12.K)

atzinība

krievu valoda

Tatjana Morozova

Artūrs Jēgers (11.K)

atzinība

biznesa ekonom. pamati

Anna Odumiņa

Lolita Rudusāne (11.C)

3.vieta Rīgas pilsētas izglītojamo zinātniski pētniecisko darbu konkursā ekonomikas sekcijā. Izvirzīta uz republikas zinātniski pētniecisko konferenci.

biznesa ekonom. pamati

Anna Odumiņa

2010./2011.m.g.

Skolēns

Sasniegumi

Priekšmets

Skolotājs

Helēna Indāne (12.L)

I vieta

biznesa ekonom. pamati

Anna Odumiņa

Renāte Fjodorova (12.U)

I vieta

biznesa ekonom. pamati

Anna Odumiņa

Helēna Indāne (12.L)

II vieta

bioloģija

Liene Šminiņa

Kristaps Tukišs (11.U)

II vieta

latviešu valoda un literatūra

Anita Ozoliņa

Helēna Indāne (12.L)

III vieta

ģeogrāfija

Sandra Spilva Ekerte

Gerda Kārkliņa (11.U)

atzinība

bioloģija

Liene Šminiņa

Helēna Indāne (12.L)

atzinība

latviešu valoda un literatūra

Liene Trūpa

Agnese Bāliņa (12.G)

piedalīšana Rīgas pilsētas izglītojamo zinātniskajā konferencē ekonomikas sekcijā

biznesa ekonom. pamati

Anna Odumiņa

Laiza Šarvašidze (12.A)

piedalīšana Latgales priekšpilsētas izglītojamo zinātniskajā konferencē matemātikas sekcijā

matemātika

Tamāra Fedotova

Aļisa Lifšica (12.A)

piedalīšana Rīgas pilsētas izglītojamo zinātniskajā konferencē matemātikas sekcijā

matemātika

Tamāra Fedotova

 

2009./2010.m.g.

SkolēnsSasniegumiPriekšmetsSkolotājs
Estēta Proskurņa (12.B)II vietaģeogrāfijaJānis Japiņš
Marija Glekele (12.S)III vietavēstureOlga Piļipenko
Estēta Proskurņa (12.B)III vietabiznesa ekonom. pamatiAnna Odumiņa
Estēta Proskurņa (12.B)III vietabioloģijaValentīna Koņkova
Jūlija Skripčenko (12.A)III vietavizuālā mākslaSandra Nordena
Estēta Proskurņa (12.B)atzinībakīmijaMarina Bogdanova
Rihards Līdzeksts (12.G)atzinībaģeogrāfijaSandra Spilva-Ekerte
Andrejs Slobodjaniks (12.K)atzinībabiznesa ekonom. pamatiAnna Odumiņa

 

Interešu izglītības pulciņu dalībnieku panākumi 2009./2010.m.g.

SkolēnsSasniegumiPriekšmetsSkolotājs
Agnese Logina (8.C)II vietazīmējumu konkurssSandra Nordena
Inga Artomonova (9.B)II pakāpevokālās mūzikas konkurss “Balsis”Valerijs Afoničs
Skolas vokālā grupa “Trio”II pakāpevokālās mūzikas konkurss “Balsis”Valerijs Afoničs
Kristīne Masļeņņikova (9.B)II pakāpevokālās mūzikas konkurss “Balsis”Valerijs Afoničs
Inese Doņeca (9.L)atzinībaSapņu lietussargs “Rudens raksti”Sandra Nordena
Inese Doņeca (9.L)par piedalīšanosvizuālās un lietišķās mākslas izstādeSandra Nordena

 

2008./2009.m.g.

SkolēnsSasniegumiPriekšmetsSkolotājs
Ilmārs Zeps (12.L)atzinībaangļu valodaVita Ramiņa
Kristīne Gerharde (12.G)atzinībavācu valoda Nikolajs Lomakins
Marija Berjoza (12.N)atzinībabioloģijaNatālija Limončenko
Marija Berjoza (12.N)atzinībavides projekti Gaļina Radzvilavičiene
Santa Zvirgzde (12.G)III vietalatviešu valoda un literatūraDaina Mosāne
Valērijs Komisarovs (12.A)Atzinībalatviešu valoda un literatūraIrīna Grasmane
Vadims Ivanovs (12.G)III vietaģeogrāfijaSandra Spilva-Ekerte
Kārlis Zvejnieks (11.C)AtzinībaģeogrāfijaSandra Spilva-Ekerte
Igors Sokolovs (12.D)AtzinībaģeogrāfijaAnna Odumiņa

 

2007./2008.m.g.

SkolēnsSasniegumiPriekšmetsSkolotājs
Marija Berjoza (11.N)III vietabioloģijaGaļina Radzvilavičiene
Iveta Apaļko (10.S)atzinībamatemātikaTamāra Fedotova
Kate Āne (12.U)I vietalatviešu valodaDaina Mosāne
Zane Vēvere (12.L)I vietaVides projektiGaļina Radzvilavičiene

 

2006./2007.m.g.

SkolēnsSasniegumiPriekšmetsSkolotājs
Anda Gromova (12.V)III vietaģeogrāfija Sandra Spilva-Ekerte
Laurus Kukurs (12.G)atzinība
Irina Hoļavina (12.S)atzinībavācu valodaNikolajs Lomakins
Inta Buša (11.A)atzinībakrievu valodaJurijs Soboļenko

 

2005./2006.m.g.

Skolēns SasniegumiPriekšmets Skolotājs
Helēna Indāne (12.K)I vietabioloģijaLiene Šminiņa
Kristīna Rušiņa (12.U)III vietabioloģijaLiene Šminiņa
Irina Hoļavina (11.S)III vietabioloģijaValentīna Koņkova
Irina Hoļavina (11.S)III vietavācu valodaNikolajs Lomakins
Irina Hoļavina (11.S)II vietavalsts valodaInāra Fjodorova
Aleksandrs Jegunovs (12.F)III vietafizikaSvetlana Ņesterova
Rauls Reinaldo-Sančes I vietaangļu valodaAnita Kiseļova
Imre Danoss (12.C)atzinībavācu valodaInga Grīne
Anda Gromova (11.V)III vietalatviešu valodaDaina Mosāne

 

2004./2005.m.g.

Skolēns SasniegumiPriekšmets Skolotājs
Anda Āriņa (12.L)I vietavēstureDace Alksne
Anda Āriņa (12.L)III vietabioloģijaIrēna Melne
Anda Āriņa (12.L)atzinībalatviešu valodaIlze Butevica
Jānis Skulte (12.K)atzinībamatemātikaLana Cīrule
Ieva Dubova (12.G)III vietavācu valodaInga Grīne
Kristīna Rušiņa (11.U)atzinībabioloģijaLiene Šminiņa
Kristīna Rušiņa (11.U)atzinībalatviešu valodaDaina Mosāne

 

2003./2004.m.g.

Skolēns SasniegumiPriekšmets Skolotājs
Anda Āriņa (11.L)II vietabioloģijaIrēna Melne
Anda Āriņa (11.L)II vietapolitika un tiesībasDace Alksne
Jānis Kalnbergs (11.C)III vietaģeogrāfijaJānis Japiņš
Lauris Lazda-Lazdiņš (12)atzinībaģeogrāfijaJānis Japiņš
Jānis Skulte (11.K)III vietamatemātikaLana Cīrule
Jānis HammeratzinībamatemātikaLana Cīrule
Zane Taube-BlahinaIII vietalatviešu valoda 
Evija RepšeIII vietalatviešu valoda 
Lauma Vicupeatzinībapolitika un tiesībasDace Alksne