SKOLĒNU SASNIEGUMI

Rīgas vakara ģimnāzijas

skolēnu dalība Rīgas pilsētas mācību priekšmetu olimpiādēs

 

 2015./2016.m.g.

 

Skolēns

Sasniegumi

Priekšmets

Skolotājs

Valsts olimpiādes

Filips Čapligins

I vieta

Krievu valoda (svešvaloda)

Tatjana Morozova

     I vieta
 Filips Čapligins

II vieta

Ekonomika

Anna Odumiņa

 

Filips Čapligins

II vieta

Vēsture

Māra Andrejeva

 

Andris Krivanogovs

II vieta

Ģeogrāfija

Anna Odumiņa

 

Filips Čapligins

Atzinība

Matemātika

Marija Keiša

 

 

2014./2015.m.g.

 

Skolēns

Sasniegumi

Priekšmets

Skolotājs

Valsts olimpiādes

Inga Andronova

II vieta

Latviešu valoda un literatūra

Liene Trūpa

 
 

II vieta

Ekonomika

Anna Odumiņa

 

Aivars Stepiņš

Atzinība

Matemātika

Marija Keiša

 

Jeļena Beržinska

Atzinība

Krievu valoda (dzimtā) un literatūra

Jurijs Soboļenko

 

 

                   

2013./2014.m.g.

Skolēns

Sasniegumi

Priekšmets

Skolotājs

Valsts olimpiādes

Terēze Rozenberga (12.G)

III vieta

ekonomika

Anna Odumiņa

 

Juris Sudmalis (12.K)

atzinība

fizika

Raitis Streičs

 

Inga Meldere (10.C)

atzinība

krievu valoda

Tatjana Morozova

 

2012./2013.m.g.

Skolēns

Sasniegumi

Priekšmets

Skolotājs

Valsts olimpiādes

Edvards Kuncs (12.K)

I vieta

ģeogrāfija

Anna Odumiņa

II vieta

 Artūrs Jēgers (12.K)

I vieta

ekonomika

Anna Odumiņa

Atzinība

Juris Sudmalis (11.K)

atzinība

matemātika

Marija Keiša

 

Edvards Kuncs (12.K)

atzinība

vēsture

Dace Alksne

 

Inna Kolomeiceva (12.K)

I vieta

ekonomika ZPD

Anna Odumiņa

 

2011./2012.m.g.

Skolēns

Sasniegumi

Priekšmets

Skolotājs

Edvards Kuncs (11.K)

I vieta

ģeogrāfija

Sandra Spilva-Ekerte

 Juris Sudmalis (10.K)

III vieta

matemātika

Marija Keiša

Lolita Rudusāne (11.C)

atzinība

matemātika

Lilita Regža

Artūrs Jēgers (11.K)

atzinība

matemātika

Marija Keiša

Matīss Pētersons (12.K)

atzinība

ģeogrāfija

Sandra Spilva Ekerte

Inna Kolomeiceva (11.K)

atzinība

krievu valoda

Tatjana Morozova

Aleksandra Čheidze (12.K)

atzinība

krievu valoda

Tatjana Morozova

Artūrs Jēgers (11.K)

atzinība

biznesa ekonom. pamati

Anna Odumiņa

Lolita Rudusāne (11.C)

3.vieta Rīgas pilsētas izglītojamo zinātniski pētniecisko darbu konkursā ekonomikas sekcijā. Izvirzīta uz republikas zinātniski pētniecisko konferenci.

biznesa ekonom. pamati

Anna Odumiņa

2010./2011.m.g.

Skolēns

Sasniegumi

Priekšmets

Skolotājs

Helēna Indāne (12.L)

I vieta

biznesa ekonom. pamati

Anna Odumiņa

Renāte Fjodorova (12.U)

I vieta

biznesa ekonom. pamati

Anna Odumiņa

Helēna Indāne (12.L)

II vieta

bioloģija

Liene Šminiņa

Kristaps Tukišs (11.U)

II vieta

latviešu valoda un literatūra

Anita Ozoliņa

Helēna Indāne (12.L)

III vieta

ģeogrāfija

Sandra Spilva Ekerte

Gerda Kārkliņa (11.U)

atzinība

bioloģija

Liene Šminiņa

Helēna Indāne (12.L)

atzinība

latviešu valoda un literatūra

Liene Trūpa

Agnese Bāliņa (12.G)

piedalīšana Rīgas pilsētas izglītojamo zinātniskajā konferencē ekonomikas sekcijā

biznesa ekonom. pamati

Anna Odumiņa

Laiza Šarvašidze (12.A)

piedalīšana Latgales priekšpilsētas izglītojamo zinātniskajā konferencē matemātikas sekcijā

matemātika

Tamāra Fedotova

Aļisa Lifšica (12.A)

piedalīšana Rīgas pilsētas izglītojamo zinātniskajā konferencē matemātikas sekcijā

matemātika

Tamāra Fedotova

 

2009./2010.m.g.

Skolēns Sasniegumi Priekšmets Skolotājs
Estēta Proskurņa (12.B) II vieta ģeogrāfija Jānis Japiņš
Marija Glekele (12.S) III vieta vēsture Olga Piļipenko
Estēta Proskurņa (12.B) III vieta biznesa ekonom. pamati Anna Odumiņa
Estēta Proskurņa (12.B) III vieta bioloģija Valentīna Koņkova
Jūlija Skripčenko (12.A) III vieta vizuālā māksla Sandra Nordena
Estēta Proskurņa (12.B) atzinība kīmija Marina Bogdanova
Rihards Līdzeksts (12.G) atzinība ģeogrāfija Sandra Spilva-Ekerte
Andrejs Slobodjaniks (12.K) atzinība biznesa ekonom. pamati Anna Odumiņa

 

Interešu izglītības pulciņu dalībnieku panākumi 2009./2010.m.g.

Skolēns Sasniegumi Priekšmets Skolotājs
Agnese Logina (8.C) II vieta zīmējumu konkurss Sandra Nordena
Inga Artomonova (9.B) II pakāpe vokālās mūzikas konkurss “Balsis” Valerijs Afoničs
Skolas vokālā grupa “Trio” II pakāpe vokālās mūzikas konkurss “Balsis” Valerijs Afoničs
Kristīne Masļeņņikova (9.B) II pakāpe vokālās mūzikas konkurss “Balsis” Valerijs Afoničs
Inese Doņeca (9.L) atzinība Sapņu lietussargs “Rudens raksti” Sandra Nordena
Inese Doņeca (9.L) par piedalīšanos vizuālās un lietišķās mākslas izstāde Sandra Nordena

 

2008./2009.m.g.

Skolēns Sasniegumi Priekšmets Skolotājs
Ilmārs Zeps (12.L) atzinība angļu valoda Vita Ramiņa
Kristīne Gerharde (12.G) atzinība vācu valoda  Nikolajs Lomakins
Marija Berjoza (12.N) atzinība bioloģija Natālija Limončenko
Marija Berjoza (12.N) atzinība vides projekti  Gaļina Radzvilavičiene
Santa Zvirgzde (12.G) III vieta latviešu valoda un literatūra Daina Mosāne
Valērijs Komisarovs (12.A) Atzinība latviešu valoda un literatūra Irīna Grasmane
Vadims Ivanovs (12.G) III vieta ģeogrāfija Sandra Spilva-Ekerte
Kārlis Zvejnieks (11.C) Atzinība ģeogrāfija Sandra Spilva-Ekerte
Igors Sokolovs (12.D) Atzinība ģeogrāfija Anna Odumiņa

 

2007./2008.m.g.

Skolēns Sasniegumi Priekšmets Skolotājs
Marija Berjoza (11.N) III vieta bioloģija Gaļina Radzvilavičiene
Iveta Apaļko (10.S) atzinība matemātika Tamāra Fedotova
Kate Āne (12.U) I vieta latviešu valoda Daina Mosāne
Zane Vēvere (12.L) I vieta Vides projekti Gaļina Radzvilavičiene

 

2006./2007.m.g.

Skolēns Sasniegumi Priekšmets Skolotājs
Anda Gromova (12.V) III vieta ģeogrāfija Sandra Spilva-Ekerte
Laurus Kukurs (12.G) atzinība
Irina Hoļavina (12.S) atzinība vācu valoda Nikolajs Lomakins
Inta Buša (11.A) atzinība krievu valoda Jurijs Soboļenko

 

2005./2006.m.g.

Skolēns Sasniegumi Priekšmets Skolotājs
Helēna Indāne (12.K) I vieta bioloģija Liene Šminiņa
Kristīna Rušiņa (12.U) III vieta bioloģija Liene Šminiņa
Irina Hoļavina (11.S) III vieta bioloģija Valentīna Koņkova
Irina Hoļavina (11.S) III vieta vācu valoda Nikolajs Lomakins
Irina Hoļavina (11.S) II vieta valsts valoda Ināra Fjodorova
Aleksandrs Jegunovs (12.F) III vieta fizika Svetlana Ņesterova
Rauls Reinaldo-Sančes I vieta angļu valoda Anita Kiseļova
Imre Danoss (12.C) atzinība vācu valoda Inga Grīne
Anda Gromova (11.V) III vieta latviešu valoda Daina Mosāne

 

2004./2005.m.g.

Skolēns Sasniegumi Priekšmets Skolotājs
Anda Āriņa (12.L) I vieta vēsture Dace Alksne
Anda Āriņa (12.L) III vieta bioloģija Irēna Melne
Anda Āriņa (12.L) atzinība latviešu valoda Ilze Butevica
Jānis Skulte (12.K) atzinība matemātika Lana Cīrule
Ieva Dubova (12.G) III vieta vācu valoda Inga Grīne
Kristīna Rušiņa (11.U) atzinība bioloģija Liene Šminiņa
Kristīna Rušiņa (11.U) atzinība latviešu valoda Daina Mosāne

 

2003./2004.m.g.

Skolēns Sasniegumi Priekšmets Skolotājs
Anda Āriņa (11.L) II vieta bioloģija Irēna Melne
Anda Āriņa (11.L) II vieta politika un tiesības Dace Alksne
Jānis Kalnbergs (11.C) III vieta ģeogrāfija Jānis Japiņš
Lauris Lazda-Lazdiņš (12) atzinība ģeogrāfija Jānis Japiņš
Jānis Skulte (11.K) III vieta matemātika Lana Cīrule
Jānis Hammer atzinība matemātika Lana Cīrule
Zane Taube-Blahina III vieta latviešu valoda  
Evija Repše III vieta latviešu valoda  
Lauma Vicupe atzinība politika un tiesības Dace Alksne